O programie

Główną ideą programu jest popularyzacja ekologicznej i bezpiecznej dezynfekcji czyli regularnego ozonowania miejsc tak ważnych dla naszych dzieci jak przedszkola, żłobki, czy kluby malucha. Są to obiekty w których dzieci siłą rzeczy spędzają sporo czasu. Warto więc zadbać aby były to miejsca o możliwie wysokim stopniu czystości mikrobiologicznej. Wiedza ta propagowana jest wśród rodziców jak również kadr zarządzających placówkami oświatowymi i opiekuńczymi. Wiedza ta nabiera szczególnego znaczenia zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy zmagamy się z pandemią koronawirusa SARSCoV-2. Gdy nagle wszyscy stali się specjalistami od dezynfekcji warto wiedzieć jak przede wszystkim proces ozonowania powinien przebiegać aby był skuteczny i bezpieczny. Jest to szczególnie istotne w placówkach oświatowych.

Każda placówka przystępująca do programu otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający regularne przeprowadzanie profesjonalnej dezynfekcji w celu utrzymania możliwie wysokiej czystości mikrobiologicznej. Minimalizacja bakterii, wirusów, zarodników grzybów czy pleśni oraz różnych alergenów to zdrowsze dzieci i szczęśliwi rodzice.

Kindergarten, game room.
Lat doświadczenia w dezynfekcji placówek oświatowych
Placówek w programie
Powierzchni ozonowanej miesięcznie